| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Liško přesně.To mě vždy štve,že je vyhledán jeden obětní beránek,který může doslova za vše.Napřed to byl Paroubek-nějak jsem mu nefandila,ale co bylo moc,to bylo příliš.Ten mohl doslova úplně za vše.Byly tu hysterické výlevy(zrovna si pamatuju některé pisatelky)a nyní je to Zeman.Vždyť je až směšné,v politice je tolik špíny a"bordelu" a pisatelky zajímá jen Zeman.Ten je původce všeho špatného.Mě přijde,že je to uměle zinscenované a holt ty hloupější se nechají zmanipulovat a nemyslejí snad mozkem.Protože pokud by jim šlo o blaho národa,rozhořčovali by se takhle agresivně proti jiným věcem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.