| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potřebovala bych poradit, jak naplánovat výlet do Londýna. Chci jet se svou sedmiletou dcerou. Problém je, že jsem tam nikdy nebyla a klidně bych se bez toho obešla, ale slíbila jsem :-) navíc dcera touží prvně letět letadlem, tak mi to přijde jako relativně dobrý výběr.
Jenže právě ty letadla a letecké společnosti a ceny ubytování mě matou. Váhám hlavně mezi:
- Wizzair v neděli v 6 hod. ráno tam a druhý den po 21.hod. zpátky,
- Wizzair a letět až v dubnu, to ranní letadlo bude lítat v sobotu, takže by se to stihlo přes víkend, ale já nevím, jestli není lepší to pondělí, u obou variant vadí ty časy - je to dvakrát taxíkem,
- Easyjet na Gatwick, letí to ale až po 12. hod. tam, zpět nějak po 18. hod., odlet tedy celkem vyhovuje, ale ten první den bysme toho asi moc nestihli,
- Ryaniar tam na Stansted, odlet po 10. hod., což je pro nás akorát, ale problém s odletem - ze Stanstedu odlítá všechno moc brzo a já se bojím odletu z letiště, kde jsem v životě nebyla, pokud bych se odvážila, asi v úvahu připadá Wizzair a Luton, údajně je malý, tak snad bych se tam neztratila.
Další problém mám s dopravou z letiště, všude inzerují jakýsi Easybus, ale tam mohou děti jen se sedačkou, tedy pro mě nevyužitelné, ani mi to nevadí, radši si připlatím za vlak, ale v na vlak z Lutonu se zřejmě popojíždí busem, tak tam snad děti mohou?
Zvažuji i být tam 2 noci, ale problém je v tom, že dcera má poměrně komplikovanou dietu a na 3 dny balit jídlo i další věci je už poměrně náročné. Také tápu, jestli není problém vézt jídlo, četla jsem, že konzervy ne, ale balený bezlepkový chleba problém není, nebo je? Vím, že to tam jistě jde koupit, ale ten čas chceme přece jen strávit jinak.
Plány máme celkem klasické, Big Ben, akvárko, muzeum s dinosaurem a zvedací most. To bysme snad za dva dny daly. Dceru trochu podezírán, že prvotní pro ni je to letadlo :-)
Děkuji moc, samozřejmě i za dílčí rady.
Jo a v hotelech se taky nevyznám, max. chápu, že musí být relativně v centru, ale ten jejich starožitný styl není můj šálek čaje, radši bych nějakou klasiku třeba Ibis a tak.
Sama jsem letěla tal pětkrát, moc zkušený cestovatel tedy nejsem.
Michala

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.