| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele, to dáš. Ty jsi dospělá, instruktor je dospělej. Měli byste se domluvit. Co kdybys mu řekla "Podívejte, ten řidičák potřebuju kvůli práci, ne z plezíru. Jsme tu dva dospělí lidi, nikdo na nikoho nemusí křičet, takže bych ocenila, abyste mi věcně říkal co a jak a měl se mnou trpělivost, potřebuju pomalejší tempo a ví si to zažít", nebo něco v tom smyslu. Prostě že pro tebe je důležitý je ten výsledek, a cesta k němu se musí uzpůsobit dosažení cíle.

Jinak to s tím autem moc nechápu, to je autoškola o jednom instruktorovi a jednom autě??? V té naší autoškole teda bylo jak víc učitelů, tak víc aut, a jezdilo se právě různýma, aby pak člověk nebyl vybrkaný z toho, že na nějakým zabírá spojka tak či onak, kde jsou jaký páčky a podobně.

A co že se u vás všichni znají, to je normální, prostě kurz jsi "dochodila" a teď si přikoupíš kondiční jízdy jinde, jiným autem, to opravdu není žádná ostuda ani podpásovka pro žádnou ze stran. Opravdu ne. A nebo teda nějaký spolehlivý kamarád, rodič, co tě vezme na málo frekventovanou silnici nebo na parkoviště v 9 večer a nechá tě pomalu tvým tempem rozjezdit. To že jsi pod tlakem může hrát dost roli, takže buď ten tlak ze sebe sejmeš tím, že otevřeně promluvíš s tvým současným instruktorem, nebo že zkusíš někoho jiného.

Já jsem dělala autoškolu hned v 18ti (teda ještě mi ani 18 nebylo :-), to málem instruktora kleplo že jsem se přihlásila na zkoušku - jsem šla s lidma ze třídy, no, akorát jsem měla narozky až o prázdninách... tak jsem musela čekat na další "turnus", a první jízdu jsem taky rupla - na křižovatce, ovšem dneska je tam dávno kruháč :-)). Ale byla tam s náma ve skupině starší paní, co se musela naučit jezdit honem, protože její manžel - do té doby jediný řidič v rodině - nějak dost onemocněl a ona ho potřebovala vozit k doktorům a tak. Ta byla v šíleným stresu, bála se, nešlo jí to. Instruktor na ni byl taky trochu naježenej, jednou na ní měl za jízdy nějakou poznámku (vezli mě z mojí jízdy domů), ta mu stopla auto tam kde byla, vystoupila, flákla dveřma, stoupla si před kapotu a řekla že spolu husy nepásli a dokud se jí ten instruktor neomluví, nikam dál se nejede. Chlap to pobral, pak byl na ni trpělivější a jeho mantra byla "nemůžeme vám dát řidičák na trasu Sedmihorky-Turnov, musíte zvládnout všechny situace". Nakonec dělala zkoušku v termínu se mnou a dobrý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.