| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čau holky ~3~

Jsem velká ostuda, ale je fakt, že jsem tady nebyla snad dýl než rok ~8~
Od té doby, co mám FB a vídám tam vás a vaše fotky, tak si říkám, že vím co děláte (čtete, jíte, tvoříte...) :))) Ale jdu vám sem hodit novinky od nás teda, abyste neřekli, že jsem kvočna.
Týnka sekla s vejškou a je spokojená na Vošce v Mostě, její kluk dělá dvě vejšky, tak budou vzdělaný dost, ale musím vám říct, že jim to spolu moc sluší a jsou oba k sežrání. Tynucha to dost prožívá všechno, takže přes týden je ve škole v Mostě a o víkendu u Jardy, tzn. že ji vídám v pátek, kdy pravidelně vyzvedává obě děti a dává si u nás kafe :))))
Emina je na základce, nakonec jsme vybrali tu vzdálenější, ale neprohloupili jsme, , jsme spokojený s paní učitelkou a Ema zatím docela do školy chodí ráda, i když prý nej předmět je tělák a výtvarka...
Petruška ve školce začala chodit na logopedii, neumí C,Š, Č pouze když se soustředí, říká to správně, ale myslím, že je to její lenost. Od začátku školního riku zame¨škali pouze jednou na kraji podzimu, jinak se drží no a Petrušku jsme nechala dneska doma, vzala jsem si dovču a zítra najede babička a zůstane do pátku.
Babička (moje mamka) byla v září v Turecku na 14 dní, hodně si to užila, byly s kamarádkou a přijela opálená jako černoch.
Od nového školního roku dělám na naší škole. Je to trochu jiná práce, ale furt je to práce s lidma, takže jsem občas na šišku, obzvláště někteří kolegové, ale to by bylo na strašně dlouhé povídání. Když to shrnu, tak snad do věty: zatím dobrý. Finančně jsem si moc nepolepšila, i když myslím, že na Vánoce nějaká to odměna bude :)
Petr od jara provádí na zámku Krásný Dvůr, pracuje tam jako manažer pro styk s veřejností, což je honosný název pro holku pro všechno - zařiď, vytelefonuj, vyfoť, pozvi, vyrob...atd. Ferda brabenec zázraky do tří dnů na počkání :))))
Nyní řeším přesun dítěte z dětské postýlky. Stále máme dvě - dětský pokoj a ložnice a nebudu to měnit. Ema přestala mít noční děsy, spí na palandě nahoře už 2 roky a je spoky celou noc. Před asi 6 měsíci se začala petruška, který spí od roka celou noc, budit a vyžadovat pití, později, přesun do ložnice /postýlky/, takže prostě je to tak, naštěstí nám neleze do postele. Teda občas leze... ~t~ prostě stejný scénář a doufám, že to kolem pátého roku opět ustane.
Četla jsem poslední stránku a všechny vás hrozně zdravím.

Jani co dodat, můj názor na tvého muže víš, být můj, už by nežil, ale samozřejmě vám přeju jen nej nej a děti jsou všechny krásný, tak to se povedlo tuším dobře :)))

Leni tak jsem zvědavá, co sušička :)

A jinak se s vámi loučím, u nás jsou dárky jasné leots, Petruška dostane kočárek na panenku, u Emči ještě váhám kolo asi až k narozkám tudíž ještě přemýšlím, co by se jí tak hodilo za stavebnici (Lego), jinak každá jako již tradičně knihu, Petruška velké pastelky (trojhranné, nelámavé - herdek ještě aby jo za 200) a Emča zřejmě vodovky (fixy tatínek nesnáší, kazí ruku prej) :)))

Hezký advent!~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.