| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo,
nevím jestli "nebaví počítat" je přesný výraz.
Jeho nebaví trochu něco jinýho - aplikovat něco daného a nemoci nad tím nijak samostatně přemýšlet. Takže se v matice snažil vymýšlet postupy vlastní, který sice občas i fungovaly, ale zdržovaly ho třeba při písemce, takže jí stihnul půlku. Dokonce s učitelkou o těch svých postupech následně diskutoval, takže se nedá říct, že by ho to "nebavilo", jen je to obor, který je pro žáka s jeho myšlením a zaměřením míň atraktivní. Upřímně řečeno (a není to jen můj osobní názor, o tom jsem mluvila i s jeho pedagogy), jemu matika i docela jde, pokud se na to soustředí, on ji chápe, rozumí tomu, jen to není jeho šálek čaje a je v ní pomalej. Jediný, co opravdu neumí a z čeho jsem osobně už lehce na nervy jsou právě i/y, především teda u slov, co začínají na "vy/vi". On je bere všechny jako s předponou, takže furt píše třeba vydle, a já moc nevím, co s tím. Ale vzhledem k tomu, jak obludně píše si myslím, že je dysgrafik nebo něco na ten způsob. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.