| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
Edimaxik - Mudr. Moravcova ma i moc pekny web - tehotenskacukrovka - a prave po jeho precteni a zjisteni ze vice jak 50% odberu je udelanych spatne jsem se rozhodla, ze na OGTT vubec nepujdu :-). Zkus na ty stranky kouknout, odbery maji dost prisna pravidla a myslim ze zkresleni nedodrzenim muze byt znacne. Ja se tak jednou tydne merim cely den - na lacno a dve hodiny po obede a po veceri - jen z prstu a hodnoty jsou OK. Ale je fakt ze kdybych nemela doma glukometr, tak bych asi taky sla, takto to mam jednodussi.
Modrinko - Tys mne dostala s prenasenim ;-). Je fakt ze pri cisari prenaset nebudu, spis jsem zvedeva o kolik to bude drive, mam brisko jak pred porodem - bezne se me okoli pta "kdy uz to bude" nebo rovnou "tak Vy uz to mate za par", treba kdyz prijdeu pro deti na krouzek ;-). Modrinko - a jmeno ma byt na "M", nebo jakekoli klucici?
Jinak taky hlásím nachlazení, zatím to tedy není bronchitida, ale už druhy den lezim poctive v posteli, tak snad to vylezim a nezacnu kaslat, to by se mi bricho asi rozskocilo....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.