| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Filipe, nevím jak je to dnes, ale když jsi šel v mých časech na umprum, tak jsi musel umět kreslit realisticky, abstraktní věci jsi si mohl přiložit do portfolia, ale u příjmaček ti dali třeba sádrovou hlavu. Slavní malíři se museli první učit řemeslo a pak dělat to svoje. Mám osobní zkušenost,do výtvarky jsem přišla s tím, že mám bohatou fantazii a měla sebou abstraktní věci, naivistické, hodně se líbily, já jsem si myslela, jak si to tam budu malovat, kulový, musela jsem malovat pinpongový míčky a podobný hovadiny, pro mě neskutečná pruda (to byla příprava na tu umprum), když jsem ale pak zase zkusila dělat ty svoje věci, tak šlo strašně poznat, byly výrazně lepší, propracovanější, nápadu neubylo.

Tím chci říct, že pokud se chce někam Montyin syn dostat a je to jako dřív, tak bez toho, že kousne pro něj zdánlivě spoustu zbytečných věcí to nepůjde, nebo bude muset přesahovat o hodně velký kus ostatní. Já bych od něj chtěla vidět právě ten realistický obrázek (třeba se mi to někdy poštěstí) a pozor, realistický obrázek nerovná se v žádném případě kýč. Já jsem teda pohořela na těch sádrových hlavách a vzdala jsem to, můj spolusnažitel má dnes vysokou školu -design a dobře se tím živí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.