| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Toto je dotaz čistě pro odlehčení. Hodně se setkávám v tím, že vysoce vzdělané (schválně neříkám nutně chytré) a vydělávající ženy preferují jen jeden druh mužů - muž musí být vždycky lepší. Zdá se mi to tak trochu mimo logiku. Mladá holka se morduje třeba 5 let někde na VŠ aby získala diplom, pak si hledá dobrou práci, maká na sobě, sebevzdělává se, vydělává v práci třeba 32 000Kč což už není tak úplně málo, později ještě víc...a pak si hledá partnera třeba i na seznamce a vždy to vypadá tak, že popíše tyto svoje přednosti a za partnera požaduje ne někoho stejně schopného ale chlapa, kterej má pokud možno rovnou 2 vysoké školy, vydělává 64 000Kč má vlastní velikánskej barák auto a hlavně jí dokáže "zabezpečit". Já nevím jak vy, ale vždycky jsem to brala tak, že lidi studují VŠ a bojují o lepší platy hlavně proto aby získali nezávislost, aby se mohli - přiznejme si to - tak trochou blýsknout, být o něco výš nad ostatními. Pak mi nedává moc velký smysl, proč se taková holka dře celých 5 let na VŠ, když potom stejně hledá jenom takového partnera, kterej v pohodě všechny její úspěchy krásně zastíní. Naopak chudší ženy toto většinou neřeší ale u těch "úspěšných" se to bere úplně jako nutnost, že právě proto, že jsou úspěšné, tak jejich partner musí být ještě víc. Já myslím, že když vydělává jeden 40tis a druhej "jenom" 20tis Kč, tak na tom jako rodina nejsou zas až tak blbě a je úplně jedno jestli ten "bohatší" je chlap nebo ženská (s dítětem může být doma koneckonců ten kdo vydělává miň). Prostě mi není tak moc jasné, proč chtějí být ženy mermomocí strašně schopné/samostatné/úspěšné ale volí si pak partnera, kterej je v pohodě strčí do kapsy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.