| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuji Vám moc za Vaše reakce.

Jak už jsem psala,syn se pro náboženství rozhodl až v druhé třídě a to mu bylo v říjnu 8 let.

Díky mé časově náročné práci tráví dost času z babičkou,která je věřící,takže k tomu měl blízko,i když já ho k tomu nevedla.Myslí si,že i když člověk nevěří,ale žije slušným životem,pánbůh mu odpustí.

Ráno jsme byli na mši ve městě,já ,syn,babička a ta starší sousedka(jak jí říká syn bábi sousedka).No a oběma babičkám se kázání líbilo,že ani jednou nestrašil peklem,jako to zdejší farář dělá prý pokaždé.Syn nadšeně ministroval.Farář doporučil to ze zdejším vyřídit,prostě synovy očistit jméno,jinak by se to sním vleklo z farnosti do farnosti a potom by jsme se dohodli,zda by šel na přijímání tam,nebo že by i doporučil jinou faru,trochu dál,aby mu u toho zdejší nedělal problémy.

Za ty roky,co zde chodím do kostela na vánoce,štědrý den bez půlnoční si neumím představit,chodili jsme na ně už jako děti,vidím,jak řady věřících řídnou a tak jsem si taky myslela,že budou rádi za každou ovečku.No mýlila jsem se.

Pruhovaná taky si myslím,že si musela katechetka vést docházku,hlavně když to bylo v rámci nepovinného předmětu školy a je to i známkované na vysvědčení.Od ředitelky jsem chtěla doložit docházku,dodá mi ji.Je to v jejím zájmu,syn i když je v 5 třídě, chodí zde ještě do družiny a má odchod v 14.00 a takto by byl v tu dobu vlastně za školou a měl by mít neomluvené hodiny,neřešené jak z rodiči,tak i snad ze sociálkou.
Od 7.30(to začíná škola) do 14.00(to má odchod z družiny) je škola za něj zodpovědná a to by znamenalo,že by to zanedbala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.