| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak moc tě chápu... Maminka-71, je to bohužel čím dál horší. Vždycky byla veselá, sice dominantní, ale pohodová, zvládala toho hodně. Dnes na všem hledá chyby, u mě poukazuje na chyby a to i před dětma (příklad-Moje dcera si kouše nehty/nech ji, nebylas lepší, moje dcera nejí zeleninu/jen si vzpomen, jak jsem ji do tebe musela cpát a stejně si to nejdela,moje dcera chce kočku nebo pejska/vzpomeň si, jak ses o naši kočku nestarala, jak jsem všechno dělala já....atd.Podle mámy své děti stále jenom chválím. Máma je bývalá učitelka a dětem se prý musí neustále ukazovat chyby, aby se poučily.Takže malá dcera napíše krásně psacím písmem úkol na stránku v sešitě, škrtne dvě chyby a máma vidí jenom ty dvě chyby.
Bohužel je plně podporovaná svým přítelem(vlastně ted už manželem), který je tak negativně naladěn, že si k nám za 10 let "pobytu" v naší rodině nenašel vztah, i když já se snažím vždy naladit atmosféru, oni dva přijdou a ideálně, pokud můj muž není doma, začnou do mě hustit jejich negativa/na všechny a na všechno počínaje pokladní v obchodě a konče samozřejmě mnou. Jsem z toho nešTastná a vždycky tak psychicky vyšťavená, ale taky nevím, co s tím. Promluvit si s mámou na rovinu nejde, ihned se urazí a dokud já nepřijdu s tím, že se omlouvám, byla by schopna kvůli hlouposti se mnou týdny nemluvit. Takže- vyslechnu, pokývu, převedu řeč, ale bohužel v jejich přítomnosti se necítím šťastná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.