| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj ..potřebuji poradit..probrat..zda jste neměla některá podobný problém. Mám dvě dcerky skoro 5letku a skoro 2letku...Obě dvě únorčátka. Starší chodí už druhý rok do školky. Na začátku slzičky, ale už perfektní. Letošek zvládá-zvládala bez problémů. Dokonce začala chodit do gymnastiky...líbí se jí tam..teda v jedné ano a ve druhé ne. V první jsem tam s ní i já..ve druhé čekám v šatně. V první má kamarádku ze školky ve druhé nemá. V první má hodnější trenérky ( což mně se moc nelíbí, že nechávají děti na nářadí a neupozorní na úraz, neumí si je dát tzv.do latě ) ve druhé je přísnost, ale trenérky jsou podle mě bezvadné a děti je mají rády. Malá chodí do kroužků od září. S prckem jsem na MD.S oběma chodím na tu jednu gymnastiku a pak ještě na kroužek cvičení dětí a rodičů. Doma se jim také věnuji. A ted..nastal problém...starší dcerka je ted poslední 4týdny ufňukaná,lítostivá...ve školce mi to říkají i učitelky, jestli se u nás něco nestalo. Pořád chce maminku...Přitom je to holky taková čertice, generál,dokáže odmlouvat, gymnastika ji baví, doma cvičí, skáče, předvádí se....Když jde do školky...chce jít domů po obědě..někdy jde bez problémů a pak nechce jít domů, že tam bude spát...To samé na gymnastice....přijde mi to jak rozmar...I na bazéně dělá scény...to taťka i jednou i pleskl po pusy, protože to byl hysterák...Přitom nikdy nebyl problém. Někdy mi to přijde, že chce být jen chválená, od mala je suk a svéhlavička a nikdy si nechtěla nechat něco ukázat, poradit....Ale přesto si říkám co se mohlo stát?..nebo je to jen vývoj?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.