| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Investujete do gelových nehtů, úpravu kůžičky... zkrátka manikúry? A koukáte na ruce těm, kteří Vám je podávají a hodnotíte jejich ruce, nehty? Přiznám se, že na manikúře jsem v životě nebyla a asi ani nebudu, investici do gelových nehtů považuji za vyhozené peníze, které se mohou hodit jinde (i když leckdy mne výtvory na rukou jiných zaujmou). Veškerá péče o nehty u mne začíná a končí jejich stříháním, na odstraňování kůžičky už nemám jaksi energii či náladu... Při podání rukou posuzuji spíše stisk, tj. zda je to "leklá ryba" či "lis na ovoce" :-)
K dotazu mne přivedl článek na Idnes.. Perfektní manikúra po domácku ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.