| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Než jsem otěhotněla s druhou dcerou, tak jsem si myslela, že mě nic nedostane.
Když mi v nemocnici řekli, že bude mít "asi" cystickou fibrózu a že by mi ještě doporučili odběr plodové vody, byla jsem v práci na křížku s jednou kolegyní z prodejny. Dělala si na mé směně vyloženě co chtěla, na pokladnu odmítala chodit. Vrchol pro mne byl, když se to mělo řešit před manažerkou. Nebyla jsem zvyklá na někoho donášet, stěžovat si...normálně jsem se tam sesypala. Pár dní na to jsem šla na nemocenskou a modlila se, ať je všechno v cajku.
Teď jsem na té pozici znovu, dělám to ráda, ale drtí mě, jakým způsobem se někteří chovají ke svým podžízeným. Potřebuji změnit lokál, takže jsem taky dala výpověď. Pocity smíšený, ale vsadím se, že poslední den v práci budu bulet celou směnu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.