| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já bych se dost podepsala pod to píše alzbeta. Taky na mně přímo čiší volání po pozornosti, možná uznání. To že se dítěti maminka věnuje ještě prostě neznamená že nebude žárlit.

a souhlasím i s tím co už někdo napsal, věkový rozdíl co máte je z pohledu staršího sourozence asi jeden z nejproblematičtějších (samozřejmě to neplatí univerzálně).

anebo prostě je dcera takový živel, jsou prostě takové děti, koná prostě rychleji než přemýšlí, a může to být spojeno i nějakou lehčí formou LMD. Ovšem pokud je to něco takového, tak nepomůýžou tresty, domluvy, výhrůžky...
Připomíná mi to trochu mého bratra, jako dítě měl neustále zásobu podobných "nápadů", rodiče museli dost přehodnotit výchovné postupy, jinak by asi celé dětství byl neustále v trestu, prostě on fungoval jinak než sourozenci.

No a s těmi šampony - to mi přijde že je to dost obvyklá záliba dětí, přelívat a "pěnit" vodu ve vaně, a prostě nemají ten odhad, že jen trošku. Mám 7 letýho a taky by byl schopen během koupání vyplácat kdeco. Na hraní jim dávám prázdný flašky od šamponů, příp, jim tam sama kapnu trochu pěny, ale plné láhve dávám raději z dosahu. 400ml bych jim fakt na vaně nenechala ~;) a bez dozoru bych je taky nenechala. No a prostě tomu nahráváš, když s jedním šamponem si hrát může a s jiným ne, to je pak asi matoucí. Děti fakt v tomto věku neodliší levný a nelevný šampon.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.