| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Všechny zmíněné vylomeniny udělala má dcera (ostřihala tedy jen sama sebe)...dělala je v mnohem mladším věku a dělala i horší. Jednou byla v posteli nemocná, manžel umýval nádobí v kuchyni, dveře mezi nimi zavřené. Dcera se rozhodla, že půjde ven, protože ji tatínek nechtěl pustit. Dala si na pyžamo boty, šálu a čepici a šla...po nějaké době (asi 5min) manžel zjistil zmizení dcery. Začal řvát kolem baráku a ona...neodpovídala, schovala se za dřevo a tam si hrála se sněhem. Manžel myslel, že ho odveze záchranka. Její chování do velké míry ovlivnilo, že máme jen 2 děti. Další takový kousek jsme si prostě nedokázali představit. Takže tě fakt chápu. Jak bych reagovala, dala bych jí na zadek, tak jak jsem jí dala na zadek mockrát, než jsem si uvědomila, že to VŮBEC nepomáhá a JÁ jsem se cítila HROZNĚ. Žádné jiné tresty nepomáhaly, spíš byly trestem pro mě samotnou. Jedna věc fungovala, ale nevím, jestli bude i u vás. Začala jsem jí dávat Omega3 a přišla neskutečná změna...až jsem byla v šoku!!! Dcera si uklidila pokojik uplne sama a dokonce ustlala a tak, bylo jí 6 let. Do té doby by úklid pokojíku pro ni byl něco jako trest. Opravdu můžu doporučit. A vydržet, je to lepší a lepší každým rokem. ~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.