| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když mi bylo cca 11, Pulsatillu mi dali právě z takových důvodů. Byla jsem nesměla, přecitlivělá, vše jsem si brala, plus další důvody, která tady padly (viz Citronové koliesko). Cukrové kuličky mi nepomohly vůbec, stejně jako jakákoliv jiná homeopatika, která jsem během života dostávala. Jsem k nim z tohoto důvodu velmi skeptická. A hlavně proč. Zajímalo by mne, komu vlastně chlapečkova uzavřenost a plachost vadí a proč. Jemu samotnému, nebo vám, protože máte prostě jiné představy?
K té léčbě, já jsem byla ovšem v situaci, kdy mi úzkostnost a plachost hodně vadila a narušovala běžnou komunikaci a život v mezi lidmi. K účinné pomoci (psycholog) jsem se nakonec propracovala až v dospělosti, kdy už jsem se nemusela dovolovat rodičů, jakou léčbu si vyhledám. A to prodlení (roky) s Pulsatillou místo účinného řešení mám tak trochu dodnes rodičům za zlé... Takže za mne a za zkušenosti s Pulsatillou asi tak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.