| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zrejme nejaka generacni porucha osobnosti. Moje matka nemlich to same. Akorat moje matka to rizeni zivotu jinych ani nedela tak laskyplne a sofistikovane. Tedy laskyplnych reci (rikame-li citove vyderacskym recem laskyplne) je vzdy plno, ale v zasade je to vzdy vydirani a manipulace jak vysita a protoze ji to uz nikdo z rodiny tolik nezere, tak se vzdy zhadame skrz to, jak jsem nevdecna. Bohuzel take jsem v jejim vlivu stale vic nez treba bratr, ktery se tim nenechal tak semlit. Je to spojene s tim, ze ale on s nasimi i mene komunikuje, mene se o ne stara. On tam sice prijede, ale vymysli si praci na cely den mimo dum a vecer si cte a nekomunikuje nebo se zasije. Ode me mama ocekava nejakou zenskou pospolitost, vic se mnou chce "sdilet" a vznika tim padem vice trecich ploch. Vice prostoru pro to, aby se projevilo jak "jsem nevdecna". ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.