| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nasi se taky tezce hadali, tata s alkoholem to same. Ale zase nemuzu rict, ze jsem mela tezke detstvi. Ty hadky sice byly vzdy, ale minimalne ten alkohol vygradoval az po nasem odchodu z domu. Nasi se vuci nam vzdy snazili a jako dite jsem tu autoritativnost tolik nevnimala. Byla jsem takove to poslusne dite, hodna holka jednickarka. Bohuzel ta poslusnost mi nevydrzela az do dospelosti, v dospelsti uz tolik ocekavani neplnim, zejmena jsem nesplnila, co se tykalo studia. A mama se k staru rapidne zhorsuje, takze komunikace cim dal tim horsi. Tedy nejenom se mnou. Kdyz se brachovi pred lety narodilo dite, mamino prvni vnouce, tak jsem mu trochu vytykala, ze to s tim distancovanim se vuci mame a omezovanim jejiho vlivu na dite prehani. Dnes mam deti svoje a jsem v tom radikalnejsi. Mam je bohuzel dnes mnohem horsi a deti jsou jeste male. Ty brachovy uz se dokazi vymezit samy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.