| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Koliesko,

jasně, že je možný dát si sraz od-do, když vidím, že dojíždím a s dopravou je to všelijaký, ale nezlob se, obecně mi připadá divný tvrdit, že kvůli tomuhle nejsem schopna někam přijít včas. Jak jezdíš třeba do divadla? Tam by nečekali, takže tam si asi dáš dostatečný předstih a v práci ani nikde jinde se nezdržíš.

Mimochodem, je to opravdu takovej problém NEZDRŽET se - v práci, ve škole, na kroužku, kdekoli - když VÍM, že mám s někým něco domluveného? Beru úplnou mimořádku - v práci třeba může těsně před koncem pracovní doby nastat něco, co skutečně nepočká - ale co tak akutního Tě může zdržet ve škole/na kroužku, abys nemohla říct - omlouvám se, ale dnes spěchám na schůzku, mohu se zastavit/zavolat zítra?

STÁT se může cokoli mimořádného, ale počítat s tím dopředu jako s faktem mi přijde vůči tomu druhýmu, co se s ním máš sejít, jako totální neúcta, jako když čemukoli jinýmu dáš přednost před tím, co s ním máš domluvený.

Mimořádný jednorázovky samozřejmě beru a omlouvám, ale tohle by se mi velmi nelíbilo, měla bych pocit, že pro toho člověka je všechno ostatní důležitější než já a to by mi teda moc příjemný nebylo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.