Ona se taky dokázala obklopit talentovanýma lidma. Nedávno jsem v Motole potkala Maláska, vypadala jsem jak dement - s prázdnym kočárem(jela jsem nafasovat něco do skladu), nevyspalá a s pusou dokořán, jak jsem ho zmerčila. Ale měla jsem ten den dobrou náladu, je to borec, tenhle pán. He made my day, jak se říká.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.