| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Blízko, tak taky chrchláte? No Lucka už je dobrá. Na co já nedám dopustit je Mucoplant na dobrou noc. Popis:Jitrocel a tymián napomáhají udržet zdraví dýchacího systému. Tymián navíc vykazuje antibakteriální účinek. Heřmánek představuje úlevu při běžném nachlazení a meduňka napomáhá relaxaci a usínání. Sirup neobsahuje cukr a může se užívat i po čištění zubů.
Do 15 min Lucka nekašle. No a před týdnem mi ho vypil i manžel, protože v noci hýkal a prý mu nic nepomáhá a Mucoplant ano. Zkus ho koupit. Mám vždy dva v zásobě.
No to se nedivím, že nic jako ve velkém neslavíte. Tak kozačky, jo? Ty jsem nikdy neměla na ty moje tlusné haxny~n~ Ale ani po nich netoužím:-) Kabelku jsem si koupila minulý týden, ale jen u vietnamců za 200,-:-). Si moc na nějaké značkové věci nepotrpím a když se mi už po čase nelíbí,tak si koupím novou. Kabelku jsem si koupila do nové práce.
No to Lipno se mi líbilo na první pohled jako ten apartmán. Jsem si myslela, že budu týden hledat dovolenou, ale měla jsem to za 30 min vybráno. Ono se na darmo neříká, že si máš koupit to co se ti líbí na první pohled. Ubytování vyjde na týden na 15 tisíc, ale když jsem koukala, že blbá malá chatka vyjde na 14,5 tisíce, tak nebylo o čem přemýšlet. Prostě jsem porovnala ceny ubytování a bylo rozhodnuto. V korunách stromů jsme už byli, ale určitě tam půjdeme znovu, ale já asi pěšky. Lanovka nebyla moje oblíbenost jako dětí~a~
Cukroví mám napečeno. Včera jsem skončila, mám 9 druhů ze dvou dávek. Teda vánoční chipsy jsem dělala ze 4 dávek. Ty jsou nejlepší z celého cukroví.
Dárky mám taky nakoupené. Teda ještě čekám dopravce se zbytkem, takže jen zabalit. Těším se na domácí vánočku s máslíčkem.
Blízko, kašli na hubnutí~o~~o~~o~ A užívej si vánoční pohodičku s rodinkou~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.