| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Spirálo vše co popisuješ, krom toho rozbíjení, to se mi dařilo zavčas zarazit i dnes když má tendenci do něčeho bouchnout, tak hned zasahuji, trest dostane hned, žádné varování, škodit a ničit prostě nesmí...
No a kolem toho 2 až 5tého roku to vlastně byla jedna velká katastrofa, pomáhala pouze důslednost, no nebo pomáhala, nepomáhala v tom, že by nějak přestal vyvádět, ale prostě já jsem byla neústupná,plánovali jsme dopředu a pokud i tak si postavil hlavu, tak bohužel. Nastavila jsem pravidla, ale samozřejmě jsem mu dala prostor se vyjádřit, co mu vadí.
S tím negativismem, to teď v 9 letech jakž takž zvládáme, ale byl to hodně těžký boj. Byl negativistický hodně, je stále, ale už trochu umí přijmout, že prostě něco je povinnos a nevyhnutelné, ale sám teda není schopen udělat něco, co odmítá, takže stíle mu musím být za zadkem. Hodně pomohli sociální nácviky a prostě denodenní práce s ním.

U nás se z toho teda vyvrbilo ADHD a AS, ale největší problém dělá právě ta omáčka kolem, ten neativismus, vulgarity a agresivita při afektech.

No a i kdyby to, co popisuješ byl povahový rys, tak to taky nelze tak jednoduše říct, pracovat se dá i s tou povahou. Hnout se dá se vším, ale chce to spoustu času, já mám štěstí, že mám jen jedno dítě a vím, že mít sourozence, tak je uplně někde jinde, nad takovým děckem musí člověk být stále ve střehu a stále být připraven ho směřovat tam, kam se má.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.