| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nechci se dohadovat,ani jsem tě nechtěla naštvat. Jen jsem napsala svůj názor. Ale nemůžeš si být jistá co by udělal v tvé situaci někdo jiný. Chápu, že jsi nemohla v téhle situaci v pohodě učit ostatní děti a že jediným řešením bylo dostat kluka pryč. Chápu i to, že se teď potřebuješ ujistit, že žádná jiná možnost nebyla, že ty jsi neselhala. V tom se opravdu shodneme. Ale už nechápu tvůj osobní přístup k tomu dítěti. Já jak se znám, bych se i nad rámec svých pracovních povinností a v době osobního volna snažila zjistit, jestli klukovi nikdo neubližuje. Každý to holt máme jinak. A já prostě nemám ráda lidi (a je jedno jestli povoláním učitelky ), kteří vypustí větu, že nejsou ochotni udělat nic navíc ve svém volném čase. O to hůř když jde o dítě. Pro své děti si přeju učitelky, které budou ochotné udělat pro děti i "to" něco navíc. A ta tvá věta mě hodně zarazila a zamrzela. Pevně věřím, že jsou i tací, co uvažují jinak, protože načichlá bunda je to nejmenší. A neber to jako útok, prosím, je to prostě jen můj názor, takto to já cítím. Nemůžeš očekávat jen plácání po rameni, jak jsi to dobře vyřešila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.