| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mam Kenwood Chef a k tomu kde co (postupne dokupuju). Robot je super, penez nelituju a koupila bych ho znovu. Ale testo na chleba nehnetu (ale jelikoz vsechno dela jinak dobre, nevidim proc by zrovna testo mela byt vyjimka). Male mnozsti bilku vysleha, ale dole zustane trocha nevyslehaneho - ale mozna jsem jenom lina si seridt metlu, aby dosahla az uplne dolu (furt si rikam, ze to udelam, neni to tezke, ale vzdycky zapomenu). Na slehani slehacky me svoji rychlosti uchvatil rucni mixer Bamix, ktery ji proste mel za nekolik vterin hotovou, tomu se klasicka metla na Kenwoodu nemuze vyrovnat. Ale zase tak casto slehacku nedelam, abych kvuli tomu potrebovala dalsi kram do kuchyne (Bamix byl darek).

Jako nejuzitecnejsi prislusenstvi se pro me ukazal Food Processor, ktery jsem puvodne vubec nechtela a nakonec jede nejvic ze vseho. Odstavnovac mam zatim jen na citrusy, je dobry, ale mam k nemu 2 vyhrady - hrany toho kousku, kam se priklada citrus mi prijdou malo ostre (je to z umele hmoty, nabrousit nejdou). A hlavne je desne hlucny. Ne sam robot, ale tohle prislusenstvi - zni to jak raketa pri startu. Moje puvodni teorie, jak si rano odstavnim pomeranc ke snidani, vzala za sve, protoze by me sousedi asi vystehovali na ulici i s pomeranci.

K velkemu odstavnovaci jsem se zatim nedostala, ale vyhledove je v planu.

Dalsi dobra vec je ten roto food cutter a predevsim jeho odstavnovac na bobule - mam fantasticke bezpeckove mamrmelady z rybizu a ostruzin, bylo to uplne jednoduche a nikde zadny binec. Na krouhani mrkvi apod. mi prijde moc tezky - je to masivni kus hliniku - radeji pouzivam ten food processor, umi to taky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.