| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vánoce za námi, a celé jsme je promarodili ~:( Lukáš prokašlal předminulý víkend, pátek u dr dostal léky, v pondělí kontrola s tím, že brát léky dál. Odpoledne vylítla horečka, tak v úterý opět kontrola, rentgen a začínající zánět průdušek...ATB. O prokašlaných nocích ani nepíšu ~7~ Druhý den(na Štědrý den) ATB zabraly, ale to už začal pokašlávat starší a malá se vzbudila s obr rýmou a pokašlávala. Jeli jsme na pohotovost, kde bylo pět dětí před námi a všichni kašel. Malá dostala Tussin a kapky do nosu. Tussin zvracela, fakt hnus kapky i naředěné vodou a cukrem. Tak jsem jí dala Stoptussin. Sice od půl roka, ale těch deset dní co jí chybí určitě nevadí...doufám. Je zahleněná, v noci jsme třeba od dvou do čtyř vzhůru, špatně spí, tak jí pořád poslouchám. Jsme už týden zavřený doma. A to se děti těšili na sníh od listopadu ~6~. Zítra ráno jdeme na kontrolu.
Jinak děti z Vánoc jako každý rok nadšený. ~z~ Hlavně vyhrál XBOX, který chtěli. A teď jsem docela ráda, že se dvě hodiny u toho zabaví, a já nebo manžel nosíme Kačku, protože je protivka, ještě má teplotu. Přijde mi, že jí rostou zoubky k tomu všemu.
Kde Zuzi vůbec bydlíš? Nejsi z Jižních Čech? Mě jen zaujalo, že sem psala tenkrát Kapradina, když jsi porodila, tak jestli jí neznáš třeba tady odněkud. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.