| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ráchel, mojí mamince žel došlo, co vyvedla až když viděla následky (mamka byla na antidepresivech - zemřel jí manžel) a o zneužití plné moci vůbec nevěděla (důvěřovala mé sestře). Já sama jsem také netušila, jak moc je má sestra na peníze a když si k tomu vzala muže, jehož rodiče tohle podporovali, vyběhávali po právnících... Nějakou dobu jsme spolu se ségrou téměř nemluvily, nemohla jsem se nad to povznést. Až kvůli našim dětem, víře... tak nějak spolu komunikujeme, ale dře to. Nevyhledáváme se, nenavštěvujeme se... jsou mi bližší "cizí" než stejná krev ~7~ Můžu být ráda, že se mi podařilo ze ségry dostat aspoň malilinkatou částku z podílu táty..., a to jsem jí ještě musela dodat předem potvrzení notářsky ověřené, že už jsem peníze obdržela (až na základě něj mi poslala na účet ty peníze), aby kdyby mě prý náhodou srazilo auto, nemohl můj muž ty peníze na účtu zapřít ~n~~n~ ~8~ - tímto jen potvrdila, jak to s našimi sesterskými vztahy je... kamarád právník mi radil nepodepisovat... ale kdybych neposlala, nic by mi nedala. Tož asi tak k našim vztahům... Na ségře mě strašně mrzí ta její fixace na prachy - úplně s rozkoší dokáže líčit, jak se jí líbí každá uspořená korunka na účtu, jak je ráda, že její děti zdědí dvougenerační dům po nich a další, který si koupili kousek od nich jejich tcháni a jak má tedy děti zajištěné, jak budou moci studovat... člověku pláče srdce ~7~ nenadělám s tím nic. ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.