| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je třeba se ptát, aby sis nemyslela, že se tomu vyhneš! Užíváš si to naposled, tak ať je to pořádně otravné ke konci, jak se sluší a patří :-)

Ty máš ještě kočár po Rosi? Jsem myslela, že jste po ní už s plozením skončili a Albert je výsledkem až pozdějšího rozhodnutí! Nu dobrá tedy! :-)

A já jsem byla hodná velmi, jako vždy. Jako hlavní dar od svého muže jsem dostala novou grafiku do PC. No...jako jo, chtěla jsem ji, byla potřeba, ale příště bych radši tu myčku, no ~t~ Pak nějaké knížky, french press...za darované peníze si plánujeme koupit nový sporák, čímž myslím i za peníze manželovy, protože nechci, ať je to sporák jenom můj. Ale on stejně neví, za co by je měl utratit, všechno přece má.
Máme na foťáku už skoro rok pokažený blesk, takže v přítmí doma nejde skoro fotit, letošní vánoční fotky byly katastrofa. Až nám v tom přeznu nebo kdy vrátí daně, tak už jsem obeznámila muže, že chci kupit zrcadlovku, kolem 10 tisíc (což se rovná a zhruba do 13 v řípadě nouze). Chlapec se trochu cukal, dřisty prdy, tak jsem mu oznámila, že on byl z jedněch daní v Norsku, tak já chci foťák. A když bude zlobit, tak si za zbytek koupím tu myčku ~t~ Tak uvidíme.

Co u vás? Šťastné, poklidné, veselé? Co jste všechno dostali?

Stellinka mi včera oznámila, že Ježíšek je pěkný popleta, že o hodně dárků si ani nepsala. Taky to u vás tak zmrvil? ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.