| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mě tenkrát řekl doktor (když jsem se s ním domlouvala že vysadím prášky a budu chtít otěhotnět) "nechoďte mi sem brečet každý měsíc že ještě nejste těhotná", a druhá rada "chovejte se jako byste těhotná už byla" (tj. zdravej životní styl a hlavně míň stresu - měla jsem to v práci taky blbý, ale když jsem se přesvědčila že za chvíli jim dám stejně vale, protože půjdu na mateřskou, zvládalo se mi tam líp. A s tím prvním měl teda taky pravdu, taky mi to teda přišlo jako "zrada" když jsem hned neotěhotněla.... první pravda přišlo dřív, asi do 3 měsíců, druhé do půl roku.

Ovšem to jak tu píší ostatní ženy - že si naplánuj akci na kterou se být těhotná nehodí - tak to se mi přesně stalo. Chtěla jsem si udělat jezdecké zkoušky (čili zintenzivnit trénink, trochu skoky) - hm, otěhotněla jsem. U druhého - chtěla jsem začít s kamarádkou tréninky aerobiku - hm, taky jsem to nestihla :-). U obou dětí pak byla i určitá rekonstrukce v bytě, kterou jsme stíhali nakonec s vyplazeným jazykem před porodem (a to mě hormony bouřily fest a bulela jsem po nocích že nemám mimčo kam dát, když je tu stavební borčus). Jo a kamarádka si místo dítka (dočasně, když teda nepřicházelo podle jejího "plánu") pořídila pejsana, psisko nějak onemocnělo a v tom kolotoči péče o něj otěhotněla. V tom je asi skryté to "nesoustřeď se", ne jako že si to řekneš nebo se přesvědčíš, prostě okolnosti tě donutí soustředit se na něco jiného než na svá přání a ..... pak se můžou dít věci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.