| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mě tenkrát řekl doktor (když jsem se s ním domlouvala že vysadím prášky a budu chtít otěhotnět) "nechoďte mi sem brečet každý měsíc že ještě nejste těhotná", a druhá rada "chovejte se jako byste těhotná už byla" (tj. zdravej životní styl a hlavně míň stresu - měla jsem to v práci taky blbý, ale když jsem se přesvědčila že za chvíli jim dám stejně vale, protože půjdu na mateřskou, zvládalo se mi tam líp. A s tím prvním měl teda taky pravdu, taky mi to teda přišlo jako "zrada" když jsem hned neotěhotněla.... první pravda přišlo dřív, asi do 3 měsíců, druhé do půl roku.

Ovšem to jak tu píší ostatní ženy - že si naplánuj akci na kterou se být těhotná nehodí - tak to se mi přesně stalo. Chtěla jsem si udělat jezdecké zkoušky (čili zintenzivnit trénink, trochu skoky) - hm, otěhotněla jsem. U druhého - chtěla jsem začít s kamarádkou tréninky aerobiku - hm, taky jsem to nestihla :-). U obou dětí pak byla i určitá rekonstrukce v bytě, kterou jsme stíhali nakonec s vyplazeným jazykem před porodem (a to mě hormony bouřily fest a bulela jsem po nocích že nemám mimčo kam dát, když je tu stavební borčus). Jo a kamarádka si místo dítka (dočasně, když teda nepřicházelo podle jejího "plánu") pořídila pejsana, psisko nějak onemocnělo a v tom kolotoči péče o něj otěhotněla. V tom je asi skryté to "nesoustřeď se", ne jako že si to řekneš nebo se přesvědčíš, prostě okolnosti tě donutí soustředit se na něco jiného než na svá přání a ..... pak se můžou dít věci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.