| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojki tak já jdu taky pozdravit v tom Novém roce a popřát Vám děvčátka hlavně hodně zdravíčka a pohodu doma.

Konečně jsou ty svátky konečně za námi.Néé že bych je neměla ráda to né ale letos to bylo dost náročné.Jelikož jsem typ který schání dárky a peče cukroví
na poslední chvíli tak to bylo pro mě už trochu moc s tím pupkem.Ale vzládli jsme to,malá byla spokojená a to je to nejkrásnější.No a hlavně skončilo to pojídání a dojídání bez pohybu.Pak se člověk diví když vleze na váhu~o~.

Jinak dneska jsem byla na poslední kontrole u mojí dr a příští týden si mě už přebírá nemocnice.Holky to tak uteklo že teprve teď si začínám uvědomovat že třeba příští víkend už budeme 4~8~.Strašně moc se těším ale začínám mít takový ten strach ze všeho.Kontrola jnak dopadla dobře až na ty naše ozvy to je vždycky hrůza jsem tam snad nejdýl k tomu několikrát přeměřování tlaku protože mi vždycky jde nahoru.
Mimi má asi tak něco kolem 3,50-3,70kg tak že asi stejně jak měla malá tak jsem zvědavá jestli se dr trefila.Říkala že už je to tam dole vše připraveno tak ted jen čekat.Už jsem i dobalila tašku do porodnice a konečně dala do pořádku postýlku Klasika na poslední chvíli.
Malá už se strašně těší ale začíná už teď žárlit a taky pořád má strach že se narodí chlapeček protože ona chce sestřičku.No říkáme že je snad jedno co to bude že hlavně aby bylo miminko zdravé a budeme mít rádi to nebo to.
S jménem pro holčičku jsem začala nějak bojovat přestaly se mi všechny líbit.~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.