| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dávám do Šoumenek, ač možná to patří do esoteriky...

Kdo měl 2014 divný, zlomový? Podle čínského kalendáře ještě neskončil, ale nestíhám zírat nad tím, co se okolo i u nás děje. Já to četla někde před rokem,
ale takhle rušný rok jsem nezažila.... odůvodnění snadné, stárnu, stárne okolí, krize/nekrize, ale byl to docela fofr i psychicky...


To jsou obraty (u nás třeba v práci), pak u rodičů, zdraví - u přátel - rychlé rozchody, kde to vypadalo, že je to v pohodě, pak ještě rychlejší návraty, změny v podnikání, zaměstnání.....

prostě rušný rok a malér na malér. A protože většina z nich proběhla ke konci roku a do půlky února je čas, tak jsou možnosti to nějak zvrtnout.... tak se rozchodlí v průběhu roku vracejí, aktuálně rozešlí v průběhu prosince mne žádají o potvrzení o příjmech pro soud.


Tak buď jsem stará, nebo více vnímám, nebo to byl opravdu "divoký rok" plný překvapení. Od půlky února se to prý zlepší, abych nebyla tak pesimistická.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.