| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, v tý fázi v jaký jsi ty nevím jestli to pomůže, ale v té "preventivnější" před-fázi mi přijde že někdy pomůže uvědomit si že jiní lidé mají horší problémy. Ono to zní jako debilní klišé, ale prostě to, že musím uklízet furt dokola byt/dům prostě znamená, že MÁM byt/dům k dispozici, když musím ráno škrábat zamrzlé auto (což mě zdržuje, nestíhám, mrznou mi ruce...) znamená, že mám auto. To, že peru neustále dokola prádlo znamená, že máme dostatek prádla pro každého z nás, tahání těžkých nákupů - že je můžu dělat, máme na jídlo atd. Když jsem ulítaná jak fretka - mám prostě zdravé nohy a dojdu si kam chci, což je supr... Prostě si tu věc v sobě tak trochu obrátit. Líp se to dělá, když člověk (občas) nahlídne na tu druhou stranu našeho světa, lidi bez domova či příjmů, nemocné atd.... (i když pominu kdo si co zavinil/nezavinil), prostě jejich situace je nezáviděníhodná a dokud v ní nejsem i já, mám se opravdu relativně dobře - a ty jednotlivosti co mě zlobí možná pak půjdou líp uspořádat, jedna po druhé, postupně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.