| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No - opravdu to je asi podobné, co teď zažíváme s dcerou - bydlí jinde, ale přece jen je to více provázané. Ale u nás mám konflikty s dcerou spíš já. Manžela nenutím stát na mé straně. Ale zas neberu jako vměšování od něj to, když řekne - hele, neměla bys ji teď nechat, protože................
Ale zas umí říct dceři - tohle si ale u nás nezvykej, nikdo z domácnosti nebude fungovat jako služebník.
A co se týká výchovných řečí - takový tendence teda nemá, ale občas mám tendenci říct - já ti to říkala. Ale občas manžel stihne zasáhnout, než to vypustím z pusy.
Jinak musím říct, že já osobně cítím, že manžel je spíš na mé straně, ale zas aby to nevyznělo blbě - pochopitelně ani jeden z nás nechce dceru perzekuovat a nějak odkopnout, ale přece jen - partneři jsme my dva a když cítím problém s dcerou, nebo vyvstane, mluvím o tom s manželem a hledáme vhodné řešení, protože když jsem napružená, tak bych horko těžko sama hledala vhodné řešení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.