| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"JE to absolutně ztracený čas, nikdy se tam nic nevyřeší, učitelka nás informuje, kam a kdy se pojede ( stačilo by to dát na web, stejně to pak ještě připomíná písemně"
- přesně tak!

"známky se řeší individuálně"
- na známky u nás většinou nedojde, protože před všemi rodiči o jednotlivém dítěti učitelka mluvit nesmí, takže kdo se chce dozvědět něco konkrétního o svém dítěti, musí si na konci třídní schůzky stoupnout do fronty k učitelce a tam samozřejmě všichni slyší, co učitelka říká rodiči vepředu

"A vrchol je " aktivní" rodič, který se rád poslouchá a řeší nepodstatné kraviny, které nikoho nezajímají.. "
- tak tak. Kvůli jedná matce spolužačky jsem se na předminulé třídní schůzce zařekla, že už na ně nebudu chodit.
Schůzka začala v 15:30 a do 18:30 se řešilo, že dceři dotyčné paní nechutnalo jídlo + ho bylo málo na ŠVP pořádané před prázdninami. Jak jsem tam tak seděla v té lavici, židle mě tlačila do zadku a poslouchala ty neskutečně nudné kecy, úplně mě to přeneslo do dětství, vybavil se mi ten školní opruz a bylo mi těch dětí tak líto...
Ještě předchozí třídní schůzku s učitelkou zdlouhavě řešila, aby učitelka dětem každé ráno prohlížela hlavy a to které má vši, poslala domů, což učitelka odmítala.
Na jiné se jí nelíbil zákaz vstupu rodičů do budovy školy, protože se prý bojí, že když dítě neodvede přímo do třídy, unese ho pedofil.
A ještě na jiné požadovala termín sportovních tréninků organizovaných školou tak, aby vyhovoval její dceři. Nenechala si vymluvit, že to nejde, protože v jí prosazovaných termínech 1)není volná tělocvična, 2) nemá volno trenér, 3) nevyhovuje to ostatním dětem.
Předminulý školní rok její dcera chodila do jiné třídy, takže nevím, co na schůzkách řešila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.