| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pumplme..to bych zase netvrdila. Znala jsem jednu pani, co zacala chlastat /to nejde jinak napsat/ ve 40...a teda stala se z ni alkoholicka, zavisla.....

Ja spis myslim ze je to o povaze. Nekdo to zkusi a musi znova, nekdo zkusi a rekne..nikdy vice....Kdysi davno jsem si nevedomky, ze je to trava /ja blahova se domnivala, ze je to rucne ubalena cigareta~k~/ , dala par prásků. Tak vychechtana jsem ve svem zivote jeste nebyla, jeste dnes pri vzpomince me boli panty. A neslo to ukocirovat, ani ukoncit.....no ukoncil to pad na nocnni stolek /kdyz jsem si odpocitala kroky k posteli, zhasla a skocila do postele/. Ale po dopadu jsem se zase rehtala jak kun....nevim, ale tohle mi fakt nechybi. Ja jsem od prirody vesely clovek, ale ceho je moc, toho je prilis...a to rano. Ja nebyla jen jako zmlacena, ja se tak citila dusevne i fyzicky /nocni stolek jsem mela jeste par nedel obtiskly na tele/.
Takze od toho odvozuju, ze nekdo tu zavislot bud v tele ma nebo nema. Ale je fakt, ze ja prestala i kourit ze dne na den a ze dne na den mi to ani nechybelo~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.