| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No Beremi,jsem zvědavá,kdy teda mimináček vykoukne na svět...to bude krása až ho budeš mít v náručí:)
No jo Adámek tam vydržel a šla jsem pro něj po obědě..jak jsem došla,hrál si,koukl na mě,přišel mi říct,že "mami já pakal,já volal tebe" a pak zas odkráčel si hrát..pomalu jsem ho musela přemlouvat aby šel domů..takže celkem dobré..i řekl,že tam teda ještě půjde:)..Učitelka říkala,že měl ještě nějaké plakání,ale jinak to šlo..no s tím jsem počítala..on se umí pěkně rozzuřit,začíná mít takové to období vzdoru,kdy kope kolem sebe a nic nepomůže žádné domluvy a sliby,jeho čatým slovem je NIKDY NIKDY to nebudu dělat,nebudu papat,nebudu hrát..prostě se vyřve a pak dojde sám a řekne..mami já už neplaču,chci papat/a to vznikne třeba protože mu chci dát něco jíst a on to nechce,prostě musí chtít sám nakonec/
Takže příští týden to zas zkusíme.
No Beremi,ta kontrola krve jen znamenala u manžela,že mu to zatím nedělá žádné problémy,ale jestli to nějak vůbec pomůže to se nedá říct,bere to jen chvíli..bývá mu po tom trochu špatně,je to paradox,že po chemoterapii mu nikdy zle nebylo,neb mu dr předepsala nějaké super dobré a taky asi dost drahé léky..
a s tou čokoládou jo,tak to minule mu řekla,že trochu přibral,že nemůže přes ten tuk na břichu mu ty játra pořádně nahmatat,tak on přestal pojídat po večerech mlsky..no tak ona naznala,že se má k nim zas klidně vrátit:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.