| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevím, jestli lze vysoudit tolik, pokud nedošlo ke zdravotní újmě - podává žalobu na ochranu osobnosti.
V článku tvrdí personál nemocnice, že byla omotaná pupeční šňůra kolem krku, novorozenec přišel na svět promodralý - byl tedy důvod neotálet a porod urychlit... Těžko říct, o kolik by se mladá paní doktorka soudila, pokud by došlo z jakéhokoliv důvodu k poškození zdraví novorozence.
I když věřím, že personál se může chovat hrozně (Svoje si zažila i mladá kolegyně s dvojčaty v jedné fakultní nemocnici - jen proto, že je lékařka.) Na druhou stranu jsou typy osobností, které prostě ten problém mít vždycky budou. Já jsem taky epiziotomii nechtěla. Ale když jsem měla málo sil a viděla, že hlavička vždycky povyleze, zaleze, nechtěla jsem děťátko trápit a sama řekla "střihněte".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.