| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přečetla jsem celou diskuzi...skočila jsem po ní už po přečtení nadpisu. Hledala jsem zde přesně toto téma. Tvůj problém je přesně i mým problémem. Jsem hodně zklamaná z jednání a chování mé kamarádky, se kterou jsme si byly velmi blízké. U nás je vše ještě daleko složitější, byly mezi námi i bolestné chvilky. S žádnou jinou kamarádkou jsem neměla nikdy takový blízký vztah. Jsem přesně nastavená jako ty...očekávám, že když já se chovám k lidem slušně, že se stejně slušně budou oni chovat také ke mně...jsem prostě v tomto naivní, vím to, manžel mi to říká stále.
Už jsem si několikrát řekla, že se od této kamarádky prostě "odříznu", že mám svůj život, své děti, že žiju hlavně pro ně a pro sebe. Přesto mě zase kamarádka zcela vykolejí SMSkou nebo rozhovorem, kdy mi řekne, nebo napíše, že mě má ráda, že ji chybím atd. Neumím poznat, zda se do jejího chování neprolíná nespokojenost v jejím manželství, práci, vše bych dokázala pochopit. Když jsem se přímo zeptala, zda byla raději, abychom nebyly v kontaktu, řekla že ne.
Pořád nějak vnitřně cítím, že se máme hodně rády, proto jsem se ještě "neodřízla", nechci o ni přijít, hodně by mi chyběla. Na druhou stranu se cítím v tomto vztahu nesvá...já jednám vždy na rovinu, vždy si chci vyjasnit vše, každé malé nedorozumění...u kamarádky to ale necítím, nebo si spíš myslím, že ona toho není schopná. Často mám pocit, že ze sebe dělám blbce, když ji kontaktuji jen já. Když jsem to ale měsíc neudělala, vyčetla mi to SMSkou, že jsme se na ni všichni vykašlali. Mám pocit, že její osobní problémy odnáším já, ráda bych ji pomohla, ale těžko odhaduji její myšlení. Nechci ze sebe dělat blbce, ani se vtírat, chci být prostě jen kamarádka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.