| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jenže tyhle výukové plakáty se netisknou na papír. Je to buď plátno nebo laminovaný papír. Jde tedy o to, jak to bylo velké, ale ceny map, které se dělají na podobné materiály, se v řádu tisíců také pohybují.

Ale i tak bch chtěla ten rozbitý plakát vidět a vidět jeho cenu (neměl by to být problém, vše se inventarizuje, všechno má svoje číslo a všechno je dneska v počítačích, takže otázka na cca minutu).

Jinak já se tu k těm náhradám škody už asi před dvěma roky vyjadřovala, měla jsem načtené zákony a pokyny MŠMT...a matně si vybavuju, že žák odpovědnost za škody způsobené v době vyučování nemá. Odpovědná je škola a škola je na to pojištěná. Od určitého věku žáka může soud rozhodnout o spoluvině žáka, potom se o náklady na úhradu škody dělí škola spolu se žákem. Omlouvám se, dohledávat se mi to nechce, musím plodit přípravy, ale našla jsem to tehdy normálně na netu. Zkus pohledat odpovědnost za škodu v době vyučování.

Trest s psaním o přestávce je kontraproduktivní a nejevíc to asi odnese učitel následující hodinu, protože on bude mít víc práce s udržením pozornosti. Dokážu si představit jinou nařízenou klidovou činnost, ale učení navíc mi jako trest prostě nesedí, a to ani u dětí bez poruchy pozornosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.