| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nevidím rozdíl mezi musí a má snahu - ono to vyjde nastejno.
Jako řekni mi, co bylo skvělýho přijmout nespádový 4 děti cizinců, kteří neumějí česky, max. ahoj - a to do třídy prvňáků, kde je 28 dětí. Jasně - aby nebyla diskriminace. Jenže pak se diskriminovaly děti, které sice česky uměly, ale zas měly jiný problém. Učitelka - a co mám dělat, tihle čtyři musí být vpředu a musím se jim extra věnovat, protože neumějí česky /jasně, chápu/, těchto 5 chlapců je silně hyperaktivních, ty taky musím mít vpředu /jasně, chápu, pod dohledem/, tyto děti mají od lékaře, že mají brýle a nesmějí sedět tam a tam /jasně, chápu/, malých dětí je polovina třídy, tak pochopte, někdo v té poslední lavici sedět musí /a že pak na tabuli přes habány nevidí a díky své vadě, kterou není učitelka schopna přes sdělení doktora pochopit, protože o tom nikdy neslyšela/, nevidí na tabuli, a přesto nemá a nepotřebuje brýle, to už bylo vůbec mimo její chápání - tak to už jsem chápala těžko, ale snažila jsem se, fakt, snažila, na rozdíl od učitelky, až se to vyhrotilo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.