| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako matka nevidomého dítěte, které za odporu všech odborníků absolvovalo řádně 2 roky v MŠ, celou ZŠ i SŠ v normální škole a vystudovalo 2 státní univerzity (žádné uplacené podvody),jsem slovy pana prezidenta-při vší úctě- byla šokovaná. Jsem si totiž z opravdu někdy náročné praxe vědoma, že většina postižených dětí, které do budoucna budou muset zvládnout normální život mezi normálními lidmi (co je normální???), zvládne i v dokonalé spolupráci rodiny a školy vzdělání v rovnocenných institucích jako děti nepostižené. Mám na mysli denní docházku, denní zkoušení, v našem případě psaní na psacím stroji, až mnohem později na počítači. Přece nemohu žádat, aby se jeho okolí učilo brailovo písmo!!! Syn je dnes dospělý, zaměstnaný, má krásnou rodinu s tříletým dítětem. Dnes už se "mandlovsky" tomu možná směju, ale vůle prorážet zdi hlavou prostě nesmí scházet. Vím, že je složité vzdělávání komplikovaných postižení, ale zrak, sluch, pohyb na vozíčku..lze řešit.A TO JE,OČ TU BĚŽÍ. Nešťastné nesmyslné vyjádření hlavy státu!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.