| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já to znám jako FM systém.

Syn má sluchadla Phonak Nios S H2O V. http://www.sluchadlaprozivot.cz/sluchadla-phonak/sluchadla-phonak-s/phonak-nios-s-h2o

FM systém jsem viděla poskládaný do dvou typů. Zatím jsem si ho jen nechala předvést. Doufala jsem, že ho nebudeme potřebovat. Dnes jsem se, ale dívala na výsledky zápisu a obávám se, že budou třídy po 26 dětech. Jak jsem psala, od února bude syn na kurzu předškolní přípravy. Chci se domluvit s učitelkami, aby se na něho víc soustředily a pořádně se vyzkoušelo, zda budou sluchadla dostačující. Ráda bych se také šla na jednu hodinu podívat. V centru pro osoby se sluchovým postižením mají FM systémy k zapůjčení, ale zase je to FM systém SCOLA určený pro sluchadla Widex. Nevím, zda budou fungovat i s Phonaky.

Řeším také, co dělat v případě například rýmy. Synovi se vždycky zhorší sluch. Nemáte s tím zkušenosti? Jestli pokaždé jet k lékaři na přenastavení sluchadel? Syn měl rýmu od začátku listopadu v prosinci se mu sluch zhoršil až na hladinu praktické hluchoty a byl z toho oboustranný zánět zvukovodu. Celý prosinec musel být bez sluchadel úplně. Navíc ho při zánětu nic nebolelo. Vůbec to nepoznal. Pořád jsem myslela, že je to od rýmy (zadní) až mu začala téct denně krev z nosu. To už mi bylo jasné, že něco není v pořádku.

Integrovaný bude bez asistenta. Má nerovnoměrný intelektový vývoj. Neverbální složku má v nadprůměru a verbální ve slabším průměru. Mluví ve větách, ale ještě si to zjednodušuje. Test mu neupravovali (nepřihlíželo se ke sluchovému postižení). Dávali mu otázky stejně položené jako zdravým dětem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.