| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milado, já teda nevím. Dnešní doba je asi nějaká "jiná", ale když chodilo moje dítě na logopedii - cca před 18 lety, nikdy nic nekreslil, vždy jsem byla přítomna a cvičil pomocí skutečných logopedických metod. Protože jsem nemohla sama - z důvodu ráčkování - s nmí doma cvičit, namluvila mu logopedka cvičení na kazetu a doma jsem si to s ním pouštěla. Za půl roku bylo spraveno a paní byla skutečná odbornice. Nějaké pochybné, moderní metody asi není to pravé, zvláštˇv rukou zmíněné "odbornice". Tehdy by mne to v ani nenapadlo, ale jak tak pozoruji, co se děje okolo, dnes bych dítě samotné při návštěvách nenechala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.