| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pelíšku, v tom textu Ti chybí jedna podstatná část: zkopíruju ten tvůj:
OK, tak to vezmeme pohledem skutečně zneužívaného dítěte , které nebylo rychle odebráno ( navíc, opětovně upozorňuju, děti šly k tetě ) :

Byla jsem u paní logopedky, protože neumím pořádně R a Ř. Je to moc hodná tichá paní, ani nevím proč, ale svěřila jsem se jí, co mi tatínek dělá. Paní X to řekla rodičům a jedné paní ze sociálky. Strašně jsem se styděla, tak už jsem to znovu nedokázala říct, navíc tatínek mi předtím říkal, že je to velké tajemství a že se to maminka nesmí nikdy dozvědět, jinak by od nás odešla. Doma mi tatínek vysvětlil, že jestli to ještě jednou někomu řeknu, zabije maminku a sestřičku. Už to nikomu nikdy neřeknu.

~g~~g~~g~

A naposledy upozorňuji, nikdo nic nevíme, vyšetřování není ukončeno. Blesk rozhodně není důvěryhodný zdroj. Kdo z vás je tady SKUTEČNÝ odborník na péči o zneužívané děti.

Nechápu tenhle lynč, nejraději byste logopedku upálili. Nojo, oni to vlastně psali v blesku. ~8~


A ještě by tam to dítě ale dodávalo: učitelka ve školce říkala, že moc zlobím a pořád chce vědět proč, .. nebo: ve školce se mi už nelíbí, nemůžu si hrát ..
Je-li dítě zneužívané, vykazuje určité znaky, které zaregistruje okolí, to není že najednou by to dítě řeklo prvnímu člověku, kterého skoro nezná. Spíš je větší šance, že ta zpráva o možném zneužívání by vyšla z učitelek ze školky, které dítě znají, a jsou také školené, čeho si všímat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.