| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nejsem právě flegmatik, už teď na děti křičím více než bych měla. Aktuálně mi dvě děti špatně spí a já mám pocit, že melu z posledního. Další těhotenství s nevolnostmi, vysokým tlakem a cukrovkou mě nadšením nenaplňuje, navíc ten kroužek - škola, školka, dvouleťanda, mimino v břiše, později mimino v kočáru nebo šátku..... uffffff
Kdy se budu s nejstarším učit?

chlap vydělává tak nějak lehce nadprůměrně, má víc než desítku čistého, ale čtyřicet taky nenosí. Navíc je v práci pořád, na děti jsem sama. Babičky jsou staré

navíc mi bude 42

chlap čtvrté moc chtěl, říkala jsem si, že to třeba nevyjde.....

jinak mě se taky líbí velká rodina, když je potkám na ulici, tak se usmívám :-) Ale takhle mi moc dos míchu není~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.