| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, my máme věk 8, 6, 4, a 1. Velké auto, malý byt. Jezdíme v létě k moři autem do apartmánu s vlastním jídlem, v zimě na české menší hory také s jídlem, které uvaříme. Je to větší honička, ale dá se. Většinu vezeme mražené z domova, přílohy dovařujeme na místě. Je to značná úspora peněz. Dovolené jezdíme s manželem, jinak učení děti na kole, lyžích, bruslích a podobně je na mně. Obíhání škola, školka, kroužky vyladíš, to není problém, jen si to zorganizovat včetně družiny a spaní ve školce a vyzvedávat v navazující časy. Učení můžeš zvládat s miminem u prsa nebo v náručí, nebo taky někdy spí. Spoustu věcí můžeš dělat jednou rukou nebo s dítětem v šátku. Nejvíc záleží na tvé nátuře, já k dětem pořád pracuju na půl úvazku pro dvě firmy z domova, navíc máme s manželem dvě firmy, kde dělám, co je třeba, všechno vaření, žehlení, uklízení a podobně si musím dělat sama, jinak mě to prudí - ale už se zlepšuju a dokážu jeden den vynechat luxování:))) no a se 3 dětmi jsem se pořád cítila nevyužitá, teď konečně jedu jak to mělo být, jsem na ty 4 vyloženě nastavená. Když mi někdo říká, že jsem hrdinka a jak že to dělám, tak já si tak nepřipadám, připadám si v pohodě, někdy máme stres, většinou když mám hodně práce v práci, někdy se sejdou nemoci, to je asi nejhorší, ale je to supr smečka. Já třeba si nedokážu představit, že může někdo padat na držku s jedním dítětem, ale vím, že to tak je a ti lidé s tím nic nenadělají, záleží asi na jakési praktičnosti, nebo jak to nazvat, a to je jen na tobě zhodnotit, jestli taková jsi. Třeba moje kamarádka je úplně hotová ze třetího a manželovi to zazlívá, že si ho vydupal, dost jim to poničilo vztahy - a to i když manžel se angažuje dost. Jinak já čekala čtvrté ve 40 a všichni kromě manžela byli ostře proti, měla jsem to denně na talíři od našich, tchánovců, dokonce klienti měli kecy, že taháme čerta za ocas a podobně. Kdokoliv se to dozvěděl, měl potřebu mi vyložit, jaká je to debilita a co všechno se může stát a co když umřu při porodu a nebo dítě bude nemocné, protože jsem stará... Kecy a kecy. No ale nepřidá to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.