Sama jsem myslela tu právní, dědickou třeba. Já vím, že to málokoho napadne a chce se tím zabývat.
Tak aktuálně děti z prvního manželství (zákonní dědicové po otci) uplatnili dědické právo, kde nebyli partneři manželé.. prokázala dlouhodobé soužití a mají společné dítě...
Takže dědění jde na - a teď přesně nevím, na jaké podíly - většinový děti. A většinový děti z prvního manželství, které se dohodly. Srovnatelný podíl má dítě z jejich společného vztahu a partnerka něco v jiné skupině.. takže jsou v menšině.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.