| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Symboly svatebního dne

jo, vanilko, čekáme mimi už velmi brzo. teď jsem 32+6, takže zítra začínám 34týden. už se hrozně těšíme, i když manželovi se to zdá jako kdybych byla prý těhotná několik let ( hrozně pomalu mu to utíká ). mimi jsme si začali pořizovat hned po svatbě :-)
čekáme chlapečka vojtíška

chodili jsme spolu 4 roky a z toho 3 roky před svatbou jsme bydleli u našich. a protože jsme věděli, že se budeme na jaře 02 stěhovat do bytu, tak jsem každý měsíc koupila něco do výbavy. teda do výbavy není to správné slovo, ale prostě věci, které je nutné mít, abychom mohli normálně bydlet.
můžu říct, že teda se to nechalo.... zrovna levné to nebylo. ale dalo se to zvládnout v pohodě. třeba jeden měsíc pánev a 6 talířů, další 6 mělkých atd ( já jsem chtěla takové sváteční ). ale fakt už jsem se nemusela vydávat z peněz když jsme se přestěhovali.

akorát se svatebníma darama byl trochu problém, protože se všichni ptali co a my už všechno měli. teda o nějakého robota jsem nestála ( zatím jsem ho nepotřebovala - teď pro malého ho stejně koupím abych mohla dělat kašičky )
tak jediné, co jsem si konkrétně řekla že chci, byly skleničky na červené víno a to jsem řekla jen jedněm příbuzným, aby se mi nesešlo několik stejných darů.
ale jinak jsme si řekli o peníze. nejvíce nás překvapily babičky. a za ty peníze jsme si pořídili televizi + stolek, jídelní obrovský stůl se 6-ti židlemi a ještě nějaké drobnosti.
ale měla jsem z těch věcí ohromnou radost a bylo to lepší, než kdyby nám každý dal nějakou nepotřebnou věc a nic bychom z toho neměli.....

ten seznam - svatební listina - není špatná věc, ale zase kdybych bývala napsala, že chci pračku a televizi atd, tak se obávám, že by nám to zase nikdo nekoupil....
ale viděla jsem, že i takovou svatební listinu dávají v obchodech s nábytkem a vy si tam zapíšete čísla nábytku a svatebčané vám ho koupí. ovšem jaksi opět se obávám, že toto je záležitost jiné třídy :-))))

kde budete mít holky obřad? jani, ty jsi psala že v zahraničí. na nějakém neobvyklém místě?
my měli na zámku. tam se brali naši, já tam měla vítání občánků, je to v mojí rodné vsi a hlavně jako obyvatelka vesnice jsem měla obřad zdarma. teda já bych si ani nikde jinde obřad nevybrala ani kdyby se za něj mělo platit, protože to je prostě na svytbu jako stvořené.....

také jsme si nechávali celý svatební den natáčet profíkem. sice to nebylo zrovna nejlevnější, ale zato je to moc hezké. a když se na to koukám, tak si připadám jako hvězda dne a prostě ten den patřil opravdu jen nám.....

ale nevm jak je to právě ve vaší oblasti kde bydlíte. ale tady tím, že je ten zámek, tak je tady všechno hrozně brzo obsazené. v únoru jsme na beton zamluvili restauraci a měli jsme to jen tak tak, aby to vyšlo na to naše datum. oznámení jsme už taky měli. sice to vypadá, že jsem plašila zbytečně, ale opravdu od listopadu do května jsem měla co dělat abych všechno zařídila ( taky bez manžela - ten prostě na to vyběhávání není ). a mezitím práce, takže jsem měla pocit, že to naopak nějak nestíhám.....
jen co dalo zabrat sestavit seznam hostů, kde kdo bude spát, v kterém autě pojede, kolik bude výslužek, koláčků atd atd atd......

mohla bych psát donekonečna. ty papíry jsme s mamkou myslím nevyhazovaly, abychom se měli čeho chytit třeba při dalších oslavách......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.