| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

taky myju koupelnu když jsou děti ve vaně~;)

a teda rady: od vaření mě vyloženě zachránila jídla do jednoho hrnce nebo pekáče. Domácí pekárna či pomalý hrnec u nás fungovaly téměř denně - naučila jsem se naházet zaráz věci, zapnout na časovaný start a vyrazit s dětmi ven. Vše bylo uvařeno samo po návratu z venku~;)

Taky jsem chodila ven s dětmi za naprosto každého počasí. Jako jediná tady široko daleko~;). Navlékla jsem je do gumových overalů a mohli si venku dělat co chtěli~;) a řev je venku snesitelnější. Samozřejmě je to fyzicky náročné - bydlíme v bytě. Ale psychicky si odpočineš.

Našla jsem si miniškolku s příznivou cenou. U nás je při DDM hlídání se zajímavým programem pro děti, za dvojčata mi účtovali 40kč/hodina/jednoho. Hlídají od dvou let. Takže jsem si objednala jedno dopoledne v týdnu a věděla, že řev má někdy konec:-)

Partner u vás funguje, tak zatím nevím co bych poradila dál.

Ještě leda najít si někoho podobného s podobnou sestavou dětí a zajistit si na mobil neomezený tarif~k~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.