| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Natašenko, už jsme se přeci shodly na tom (respektive tys to psala), že máme každý trochu (dost) jiné názory na tu věc. Takže pro tebe bohužel, pro mě v pohodě. Mně není k smíchu ta situace dívky, která nedokázala říct na umístění kluka do stejného pokoje NE (což je fakt nebezpečný, a měla by to trénovat), ale naše diskuze zde, respektive některé její části.

A opakuji, že legislativně bylo zdá se vše v pořádku, a učitelka skutečně dětem do hlavy nevidí, a když důvodně předpokládala, že se holky tak dohodly, no tak to tak brala.

"srovnávat když spí 20 děcek v tělocvičně ve spacákách a 3lůžkové pokoje, to je celkem jiná situace." ALE TO já nesrovnávám. Naopak píšu, že 3 lůžák je něco jiného, než velký pokoj. V malém pokoji je třeba řešit, ve velkém není. Mmch v čem je jiná situace s převlékáním v malém pokoji a v tělocvičně?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.