| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kalamity, tak podle mně to prostě pokazila ta máma.
Dokud to nedala do Blesku a na Rodinu, apod., tak to věděla tak možná rodina a maximálně sousedi.
Poté už si na otce jako na "úchyla" mohla ukazovat celá republika. ~d~

Jako zkus si to představit v jiné situaci, třeba když má někdo dluhy, tak si to většina lidí nechává pro sebe a nejde to vykřičet do světa: Podívejte, jak jsem blbej, je na mně exekuce!

A upřímně, kdyby se mi tohle stalo, tak bych si jako máma jako první řekla: Ježišmarjá, co když je to pravda, chodím často na noční, děti jsou tu s mužem samy ... Prostě bych myslela v první řadě na děti a ne na to, koho bych tak mohla obvinit, na koho pořádat veřejný hon.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.